Referencje

Referencje Nr 1

Referencje Nr 1 - 5.0 out of 5 based on 5 reviews
Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Wydawnictwo Witanet proponuje początkującym autorom fachową i profesjonalną pomoc w kompleksowym wydaniu swojego utworu. Dotyczy ona zarówno całości przygotowania książki do wydania, wszelkie korekty, projekty okładki, skład całości.

Później ebook trafia do księgarń internetowych, z którymi Wydawnictwo współpracuje. Wszystko jest przeprowadzone w profesjonalny sposób, zostaje sporządzona umowa na podstawie, której realizowane są poszczególne etapy wydania, reklamy i rozpowszechniania ebooka.  Przez cały czas autor jest na bieżąco informowany o aktualnych etapach i postępach pracy nad książką. Po pojawieniu się ebooków w poszczególnych księgarniach otrzymujemy linki, które możemy zamieścić na swoich blogach czy stronach internetowych jeśli takie oczywiście posiadamy.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z Wydawnictwem Witanet. Spełniło się moje wielkie marzenie - moja książka trafiła z dna szuflady "na półki" księgarń. Największe wrażenie zrobił na mnie projekt okładki, który w całości został przygotowany przez Wydawnictwo - ja jedynie rzuciłam luźną koncepcję efekt przeszedł moje oczekiwania  :-). Każdemu, kto ma ochotę rozpocząć swoją przygodę z opublikowaniem swojej twórczości polecam Wydawnictwo Witanet.

Ze swojej strony mogę powiedzieć wielkie DZIĘKUJĘ za tak sprawne, szybkie i profesjonalne wydanie mojego ebooka.

 

Magda Komorniczak.

autorka książki "Najtrudniejsze są powroty"

oraz bloga "Szepty miasta "