Nowości wydawnicze

Nadzieja - Damian Dąbrowski

Nadzieja - Damian Dąbrowski - 5.0 out of 5 based on 1 review
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Powieść stanowiąca ciekawe połączenie faktów historycznych i fikcji literackiej. Czas nagonki na templariuszy. Członkowie zakonu ukrywają się i pilnie strzegą swojego skarbu.

Nadzieja - Damian DąbrowskiMłody najemny rzezimieszek Elvenes, znajduje się w środku walki Josepha Anaheima – doradcy biskupa o wpływy, które to mają mu zapewnić zdobycie skarbu templariuszy. Zdradzieckie działania Anaheima prowadzą Elvenesa niemalże do śmierci. Cudem ocalony młodzieniec poznaje prawdę o swoim pochodzeniu, a splot zdarzeń odmienia jego życie. Co może łączyć najemnego przestępcę z templariuszami? Dlaczego prześladowani są członkowie zakonu? Gdzie jest ukryty ich skarb? Komu najbardziej zależy na jego odnalezieniu?

Debiut pisarski urodzonego w Gliwicach, Damiana Dąbrowskiego (1978 r.). Autor, na stałe mieszkający w Walii znakomicie łączy wszystkie ważne elementy dobrej powieści: przyjemny w odbiorze język, ciekawą fabułę, tajemnicę oraz interesujące zakończenie. W bardzo zręczny sposób przedstawia czytelnikowi bohaterów i wprowadza go w średniowieczny świat templariuszy

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-ebooki